آقای ترامپ قمارباز، انتقام سخت در راه است

به گزارش خبرگزاری رکا، امروز و در حالی که هنوز بیش از یک ساعت به آغاز مراسم تشییع پیکر مطهر سردار بزرگ ایران سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش باقی مانده بود، جمعیت انقلابی تشییع‌کنندگان به سوی دانشگاه تهران در حرکت بود. جمعیت هم‌اکنون در جلوی درب دانشگاه تهران به صورت متراکم حضور دارند و ضمن سردادن شعارهای ضدآمریکایی و ضد اسرائیلی، منتظرند تا مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهیدان مقاومت آغاز شود.

آقای ترامپ قمارباز، انتقام سخت در راه است 1

برخی از هموطنان به صورت خودجوش در میان مردم شیر گرم، چایی و نان و پنیر به عنوان صبحانه توزیع می‌کنند گویی همدلی عجیبی برای انتقام سخت در راه است. مردم نظر بر این دارند که آقای ترامپ قمارباز، انتقام سخت در راه است. هم‌چنین تعدادی دیگر به شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع گل اهدا می‌کنند. تراکم بالای جمعیت در خطوط متروی منتهی به مسیرهای راهپیمایی باعث شده تا مردم مجبور به پیاده شدن از مترو در ایستگاه‌های دورتر و طی مسیر به صورت پیاده شوند.

مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر پاک سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان والامقامش، به امامت رهبر معظم انقلاب از ساعت ۸ صبح روز امروز در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. جمعیت مردم مشتاق برای ورود به دانشگاه تهران از ساعات اولیه صبح حضور دارند.

پس از آغاز مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم، حاج صادق آهنگران دقایقی به مداحی پرداخت.

انتقام سخت

همچنین زینب سلیمانی دختر سردار سپهبد شهید سلیمانی در سخنانی خطاب به رهبر انقلاب اعلام کرد که خانواده، همرزمان و سربازان حاج قاسم سلیمانی راه او را ادامه خواهند داد. او همچنین خطاب به خانواده سربازان آمریکایی اعلام کرد که از امروز باید منتظر خبر مرگ فرزندان خود باشند.

همچنین اسماعیل هنیه به نمایندگی از حرکت مقاومت اسلامی حماس در این مراسم حضور یافت و به ایراد سخنرانی و قرائت بیانیه پرداخت. هنیه ضمن تسلیت ملت فلسطین به رهبر انقلاب و ملت ایران، بر استقامت و ادامه راه سردار سلیمانی تا آزادی کامل قدس از چنگ صهیونیسم تاکید کرد.

در حالیکه آمریکایی به اضطراب عجیبی افتادند و ترس از انتقام ایران تمام وجودشان را فرا گرفته است، اما باید بدانند که انتقام سخت در راه است .

نظرات :

دیدگاهتان را بنویسید

*

code